Forum sojuszu RDR

Forum sojuszu Razem Damy Radę z ogame.pl


#1 2012-01-02 21:11:22

 Storm

Administrator

18481700
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2011-12-21
Posty: 37
Punktów :   

Strona do zarabiania pieniędzy...

Witam
Chciałbym wam na spokojnie przedstawić stronę dzięki której możemy zarobić na drobne wydatki a rozkręcając interes nawet na porządniejsze sumki.

- Czym jest 20dollars2surf?
20dollars2surf jest surfbarem, który umożliwia Ci zarabanie za wyświetlanie reklam na Twoim pulpicie podczas surfowania po internecie (normalnego użytkowania komputera).

- Skąd pochodzą środki na wypłaty dla uczestników?
Reklamy, które oglądasz na 20dollars2surf pochodzą od reklamodawców oraz od użytkowników. Na wypłaty przeznaczone jest 75% wpływów z reklam.

- Na czym polega zarabianie w 20dollars2surf ?
Zarabiać możesz poprzez:
- baner/surfbar - zarabiasz 1 punkt za każdą reklamę w nim wyświetloną (1 reklama = 1 minuta)
- Bonus za klik - zarabiasz punkty za klikanie w banery - odwiedzanie stron partnerskich.
- Mail bonus - zarabiasz punkty za odwiedzenie strony partnerskiej z reklamy otzymanej na swoją skrzynkę pocztową @.
- Bonus za surf - wygrywasz punkty lub 20$pass, gdy klikniesz na "Surfer Bonus" na swoim banerze/surfbarze.
- Surf- koło - gra, codziennie otrzymasz 2 darmowe kredyty (pula nagrody głównej aktualnie to prawie 6tys. dolarów)
- BingoSurf - gra, codziennie otrzymasz 1 darmowy kredyt (pula nagrody głównej aktualnie to prawie 9tys. dolarów)
- System poleceń - zarabiasz 10% z zarobków Twoich poleconych na 10 poziomach polecenia (oni nic nie tracą i zarabiają razem z tobą)

- Jak dołączyć do 20dollars2surf?
Aby dołączyć musisz podać swój adres mailowy @ na stronie głównej. Następnie musisz zainstalować banner/surfbar aby dokończyć proces rejestracji.

- Jak mogę usunąć swoje konto?
Musisz skontaktować się z administracją poprzez zakładkę KONTAKT. Nie zapomnij podać maila, na jaki konto było zakładane.

- Czy uczestnictwo w 20dollars2surf jest darmowe?
Tak, zapis oraz uczestnictwo w programie jest całkowicie darmowe.

- Co zyskuję zapraszając kolejne osoby do 20dollars2surf?
System poleceń 20dollars2surf daje ci możliwość zarabiania 10% punktów od poleconych na 10 poziomach polecenia.

- Cały czas zarabiam punkty - kiedy zobaczę na swoim koncie jakieś pieniądze?
Punkty zostają zamienione na pieniądze zawsze pierwszego dnia każdego miesiąca (aktualnie trochę jest opóźnień, w końcu zarejestrowanych ludzi jest prawie 500tys.)

- W jaki sposób otrzymam wypłatę? (nigdzie nie podawałem/podawałam mojego adresu)
Wypłatę możesz zlecić po osiągnięciu 20$ (to jest jedyny haczyk, bez poleconych nawet nie opłaca się zbierać - no chyba że ktoś jest uparty). Klikasz na stan konta i uzupełniasz dane do wypłaty.
Wypłaty z 20dollars2surf są realizowane na PayPal, AlertPay oraz Hipay (wypłaty realizowane są w ciągu 30-90 dni, zależy od ilości żądań)



To krótki wstęp. Chciałbym abyście wiedzieli, że najlepszym sposobem na zarobek są właśnie poleceni.
Jest 10 poziomów poleconych. Dla przykładu - zapraszasz kolegę - zarabiasz za niego 10%, on zaprasza 2 kolegów - dostajesz po 10% od każdego. I w taki sposób aż do 10 poziomu (na chłopski rozum - kolega zaprasza kolegę który dalej zaprasza kolegów i ci koledzy zapraszają swoich kolegów i koleżanki i jest to już 4 poziom (zysk z tego jest olbrzymi, wystarczy się przyłożyć)


Ja właśnie w kierunku tego sposobu podążam (widziałem ludzi którzy tak robili, ale nie oferowali pomocy). Ja oferuję pomoc w takim sensie, żę gdy zobaczę twój awans (przyrost punktów, staranie się coś zdobyć), załatwiam kolejną namówioną osobę pod tobą. Wiem że to trochę gadania, ale właśnie zakładając takie tematy można zdobyć więcej ludzi.

Jeśli zarejestrujesz się z linku strony głównej to i tak będziesz na kogoś innego pracował (nie ma osoby która nie posiada nikogo nad sobą). Wtedy musisz sobie radzić sam...
Dodatkowym ułatwieniem jest to, że można założyć wiele kont:

- Mam kilka komputerów w domu. Czy mogę posiadać więcej niż 1 konto w programie?
W 20dollars2surf nie ma ograniczenia do 1 czy 2 kont na jedno IP. Możesz założyć w programie tyle kont, ile masz oddzielnych komputerów. Wszystkie konta mogą znajdować się w jednej siatce poleceń.


Jaśniej - możesz na każdym komputerze założyć konto, które będzie zarabiało na twoje główne konto

Przelicznik zebranych pkt jest różny - aktualnie rośnie co miesiąc, aktualnie jest to prawie 0.11$ za 1000 pkt.

Jeśli chcesz dołączyć napisz w temacie (jest to forum dla gości, więc napisać może każdy) lub na gg 18481700 - ja wtedy podaję ci link (zazwyczaj osoby której przydzielam kogoś nowego) a ty rejestrujesz się, podajesz mi swój "ref link" czyli ten z którego rejestrują się osoby pod ciebie i po 2 minutach zaczynasz już zarabiać.
ZAPRASZAM DO SKORZYSTANIA, TYM BARDZIEJ ŻE JEST TO DARMOWE !


Chcesz zarobić przez internet? <<Sprawdź>> (lub napisz na gg 18481700, aby zarabiać szybciej). Polecam !!!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.landwirtshaft2009.pun.pl www.eti2011r.pun.pl www.oi.pun.pl www.miecz.pun.pl www.crazypeopleintercorporate.pun.pl